Kurumsal

    Deniz Klima Mitsubishi Heavy Ind. Klima markasıyla 1999 yılından bugüne Denizli’de ve 2020 yılı itibariyle açılan Aydın şubesiyle bireysel ve kurumsal müşterilerine satış ve satış sonrası servis hizmeti sunmaktadır. Mitsubishi Heavy Ind.klimalarının  Denizli ve Aydın bayisi olan Deniz Klima olarak ürün yelpazemizde split klimalar, multi split klimalar, profesyonel klimalar ve vrf sistemleri bulunmaktadır.

   20 yılı aşan tecrübemizle siz değerli müşterilerimize en üst seviyede müşteri memnuniyetini sunmak için uzman kadromuzla sürekli olarak mesleki bilgi ve birikimlerimizi artırarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 

Yetkili satış ve servis hizmetini verdiğimiz Mitsubishi Heavy Ind. markası 7 Temmuz 1884 yılında Nagasaki – Japonya'da kurulmuş olup 135 yıllık bir tarihe sahiptir. 

2019 yılı itibariyle 80.652 çalışanı olan dünya çapında kalitesiyle kendisine haklı bir yer edinmiş konut, endüstriyel klima, uçak parçaları, otomotiv endüstrisi üretimleri, tanker, yolcu-kargo araba taşıma gemileri imalatı, uzay istasyonu-roket motorları-roket fırlatma istasyonları, raylı taşıma -monoray- otomatik insan taşıyıcıları, nükleer üretim santralleri, iş makineleri vs. gibi çok değişik alanlarda üretimleri olan MHI global firması Türkiye’de 34 yıldır iklimlendirme sektöründe zirvedeki yerini korumaktadır.  

Mitsubishi Heavy Ind. Klimaları olarak firmamızı tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. 

Denizli Merkez
Aydın Şube